O mnie

angielski dla seniorów warszawa
Moja firma, Edukacja Trzeciego Wieku, powstała w 2007 roku. Pomysł na własną językową działalność edukacyjną narodził się podczas kilkuletniej pracy w międzynarodowym środowisku. Wtedy angielski był dla mnie jedynym językiem komunikacji zawodowej oraz prywatnej.

Angielski dla dorosłych to moja specjalność

Już od ponad dziesięciu lat regularnie prowadzę zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych w Warszawie, współpracuję również ze stołecznymi Uniwersytetami Trzeciego Wieku. Dzięki temu na co dzień doświadczam, jak bardzo proces edukacyjny seniorów różni się od nauczania dzieci i młodzieży. Osoby dorosłe mają zupełnie inną motywację, znacznie większe bariery emocjonalne i często zupełnie inne oczekiwania, dlatego najlepiej czują się wśród swoich rówieśników.

Uczę angielskiego seniorów

Prowadzone przeze mnie w Warszawie kursy angielskiego dla seniorów to wspaniała szansa na spotkanie z grupą indywidualności chętnych do dzielenia się swoimi doświadczeniami, jak również wdzięcznych słuchaczy. Bo udział w moich kursach to nie tylko nabywanie umiejętności praktycznego posługiwania się językiem, ale także doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu.

Sprawdź ofertę kursów angielskiego dla seniorów!